damızlık lepistesin farkı

arkadaşlar lepistes ile damızlık lepistes arasında ne gibi farklar vardır siz olsanız damızlık lepistes mi yoksa normal lepistes mi alırsınız

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.
Tyke üye resmi

Akvaryumcularımızın yanlışları 1

Damızlık lepistes bizim akvaryumcularımızdaki gibi doğura doğura irileşmiş lepistesler değildir aslında. Ama bizim akvaryumcularımız üretiilerin artık ekonomik ömrünü tamamlamış damızlıklarını damızlık lepistes adıyla piyasaya sürmektedir.

Asıl anlamıyla damızlık lepistes başka hiçbir lepistes ırkıyla hatta hiç çiftleşmemiş ve 1 yaşına geçmiş lepisteslerdir. Bu tarz lepistesleri Türkiyede bulamaycağınızdan 1 tane damızlık lepistes alacağınaz 2 tane genç lepistes almanız daha iyi olacaktır.

__________________

No alternate text on picture! - define alternate text in image properties

Bir bardak suyun bu kadar karmaşık olacağı hiç aklıma gelmemişti.
Çok bilen az konuşur, az bilen çok konuşur.
Kültür sokakta dolaşır sen almasını bilirsen, bilim tabiatın her köşesinde var sen görmesini bilirsen.