Fanusta olurmu ?

Fanusta bi erkek bi dişi moli yada lepistes beslesem ne kadar yaşarlar yada yaşarlarmı ? Saygılar..

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.

Fanusta balık

kardeş fanusta 4 lepistes baktım 2 gün sonra öldüler.Ama bizim akvaryumcunun 11 yıllık -yanlış değil- tam 11 yıllık müşterisi fanusta 4 lepistes yaşatıyormuş adam yaşattı mı yaşatır ama yine de riskliiiiiiiii

ne fanusu??

Arkadaşlar çok yanlış yönlendirmeler yapıyorsunuz nedir bu yaa fanusta lepistes yaşarmış lepistesin zıplama kabiliyeti vardır ve fanustan kesinlikle atlar arkadaşımız yaşar ama sadece yaşar demiş arkadaşım cem bey yaşamaz lütfen bilginiz yoksa yazmayın bunları olmuyacak şeyler bunlar.

lütfen denemeyin.

Böyle bir olayı denememenizi tavsiye ederim. Çünkü bizim gibi akvaryumda balık besleyenlerin ilk önceliği balıkların doğal ortamlarına uygun akvaryumlar meydana getirmek ve bu uygun akvaryuma göre balık alıp beslemektir. Bu yüzden fanusta oluşacak şartlar bahsettiğiniz balıklar için uygun bir ortam değildir.
Yaşamaz diye bir yok tabii ki. Hatta başka balıklar da fanusta yaşarlar ama kimi 1 gün kimi 10 gün kimi 30 gün. Sonra maalesef ölürler. Lütfen böyle bir işe kalkışmayın. Eğer fanusta beslemek istiyorsanız Beta sizin için çok daha uygun bir balıktır.

yaşar

Yaşarlar ama sadece yaşarlar.Eğer hamile olarak almadıysan anaçı yaru alma imkanın yok denecek kadar az olur.Suyu daha sık değiştirmen gerekecektir.Anlayacağın küçük akaryum bakmak büyük akvaryum bakmaktan çok daha zahmetli.