Flower Horn Hakkında Bilgi

Bu aralar yeni yeni gormeye basladigim \"flower horn\" cinsi ile ilgili bilgi istiyorum.. Bilgisi olan arkadaşlar, bilgilerini paylaşırsa sevinirim.. Tskler

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.

flower horn

Görünüşü çok güzel balıklar.Hatta internetten baktığım kadarıyla büyüdükçe daha da güzelleşiyorlarmış.
Malawi lerin yanına konulması ise ;
Benimkiler karma akvaryumda yaşıyorlar.Yalnız yanına koyacağınız türlerin boylarına(özellikle sonradan alacağınız türlerde BOYLARINA lütfen çok dikkat edin.)
AMA BANA KALIRSA AMERİKAN GRUBUYLA BESLENİRSE DAHA UYGUN OLABİLİR.

flowerhorn hakkında bilgi istiyorum

Merhaba Ali Bey;benim 1 dişi,1 erkek 10-12cm.boyunda flowerhorn\'um var.Bu cins hakkında bilgi sahibi olduğunuzu ve bayağı yol aldığınızı söylemişsiniz.Bu bilgileri benimlede paylaşırsanız sevinirim.Benimkiler şu anda gümüş rengindeler ne zaman renklenmeye başladıklarını ve canlı yem ile beslememin bir sakıncası varmı yokmu, ayrıca malawi çikletleri ile uygunmudur?Selamlar...

flowerhorn sahibi olan var mi?

Selamlar,
iki tane ,yüzgeçlerine bakildiinda, erkek flowerhornum var.Baska flowerhorn sahipleri varsa bilgi ve deneyimlerini paylasmak isterim.
simdiden tesekkürler!

Flower horn hk.

Bora Bey;
Bu soruyu sorduktan sonra flower horn hakkında baya bi yol aldım (balıklarım da benimle beraber baya bi yol aldı, boyları 3 katına ulaştı)

Amerikan chiclid bu balıklar ve uremesi de aynı, yani yumurtaları uygun bi zeminde bırakıp koruma seklinde..

Tesekkur Ederim ilginizden dolayı..

flower horn

bu balık amerika kıtası kırma balıktır, afrika çikleti değildir diye biliyorum