Makrakanta Salyangoz Yemiyor

Merhabalar yaklaşık iki hafta önce akvaryumumu işgal eden yuvarlak salyangozları yemesi için makrakanta aldım. Fakat iki haftadır salyangozları yediğini görmedim. Makrakantayı bir tane aldım acaba sebebi bu mu? Yoksa başka bişey mi yapmalıyım? Teşekkürler...

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.

jordan retro

Chers fans de Michael Jordan, montrer votre émotion extrême avec Jordan Retro dans notre site Web, qui peut offrir à chaque client prix pas cher mais de haute qualité jordan shoes, et profiter du meilleur service.

jordan retro

jordan 5

jordan chaussure

Air Jordan

Air Jordan 2009

Air Jordan 2010

Air Jordan 2011

Air Jordan 2012

Air Max

Air Max 2

Air Jordan Homme

Jordan 6

Jordan 5

Jordan 3

Jordan 1

Jordan 2

Jordan 11

Jordan 23

Jordan 9

Jordan 10

Jordan 8

Jordan 12

Jordan 13

Jordan 14

Jordan 15

Jordan 16

Jordan 17

Jordan 18

Jordan 19

Jordan 20

Jordan 21

Jordan 26

Air Jordan Femme

Air Jordan Enfant

Spizike Air Jordan

Vol Jordanie

Jordan Fusion

Air Jordan Retro 1

Air Jordan Retro 2

Air Jordan Retro 3

Air Jordan Retro 4

Air Jordan Retro 5

Air Jordan Retro 6

Air Jordan Retro 7

Air Jordan Retro 8

Air Jordan Retro 9

Air Jordan Retro 10

Air Jordan Retro 11

Salut les filles, il n'y a pas de montrer votre doubut glamour avec des sacs Louis Vuitton. Ici, nous vous proposons différents types de louis vuitton sac. De couse, ils sont de haute qualité mais raisonnable prix. Que vous hésitez, ont sac louis vuitton en ce moment.

sac louis vuitton

louis vuitton sac

louis vuitton pas cher

sac a main louis vuitton

sac louis vuitton pas cher

sac vuitton pas cher

sacs louis vuitton

louis vuitton Paris

Sac Louis Vuitton

Sacoche Louis Vuitton

Portefeuille Louis Vuitton

selam

Makrakantalar minare salyangozları yemiyor.Büyük ihtimal akvaryumdaki salyangozlar minare salyangoz..

Evet büyük ihtimalle böyle

Evet büyük ihtimalle böyle bir durum var. Benim bir arkadaşım da benzer bir sorun yaşamıştı. 

Hayatta hiç

Piy10

olmayın...