Papağan Cikletlerde Cinsiyet Ayrımı

Iyi gunler arkadaslar.Tüm forumu gezmeme ragmen papagan cikletlerde cinsiyet ayriminin nasil yapildigina dair herhangi bir yazi bulamadigimdan (belkide benim dikkatsizligimidr eger oyleyse hepinizden ozur dilerim..) papagan larda ki cinsiyet ayriminin masil yapildigina dair bir bilgi aktarabilirmisiniz? Tesekur ederim...

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.

cinsiyet ayrımı

papağanlarda cinsiyet ayrrımı için söyleyeceğim tek şey dişilerin erkeklere göre daha küçük olması elimde şu an yetişkin olarak 12 adet papağan var anal yüzgeçleri dorsal yüzgeçleri aynı yalnızca bariz boy farklılıkları var. amerikan cichlidlerinde dişilerin yüzgeçleri ve kuyrukları daha küçük olur.akademisavas@hotmail.com<