papagandaki siyah lekeler

merhaba,

akvaryumumdaki kirmizi papaganin kuyrugunda ve yuzgeclerinde siyah lekeler olustu. nedeni ne olabilir? yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.

papagandaki siyah lekeler gecti

Kirmizi papagandaki siyah lekeler icin Tetra\'nin \"red parrot food\" yeminden kullandim. Bir hafta icinde lekeler kayboldu, normale dondu.

papağan çiklit ve siyah lekeler

Papagan çiklitlerde zaman zaman bu siyah lekeler oluşabiliyor. Genellikle canlı yemle besleme veya protein oranı yüksek granül yemlerle besleme dönemlerine rastlayan bu lekeler herhangi bir hastalık belirtisi değildir. Ortalama 2-3 haftada yokolurlar, papaganlara özel kırmızı rengi belirginleştiren yemlerin kullanılması bu süreyi kısaltır. Başarılar.
Görkem Yararbaş
http://go.to/akvaryum<