TOPRAK SOLUCANI

Torok soluncanları ile ilgili forumlarda bir araştırma yaptım ancak bazı kişiler verin bazıları vermeyin diyor.Balıklara bu solucanları verebilirmiyiz. Eğer verebilirsek nasıl ve ne şekilde vermeliyiz.ilginize teşekkürler.

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.
Saruman üye resmi

Toprak solucanı, büyük ve

Toprak solucanı, büyük ve etçil balıklara bazı şartlar yerine gitirildikten sonra verilebilir.Sonuçta Tubifeksler bile uygun şartlarda verilebiliyorsa, solucanlar daha az risk taşırlar. Aslında tubifekslere yapılan temizleme işlemi Toprak Solucanlarına da yapılarak, yani, devamlı temizlenen az suyun içersinde midelerinin boşaltılması sureti ile gönül rahatlığı ile uygun parçalara ayrıldıktan sonra verilebilir.

__________________

Mikromalawi evimde...